Pobierowo

Pobierowo

Pobierowo to popularna miejscowość letniskowa położona miedzy Rewalem a Dziwnowem na wysokim brzegu morza wśród nadmorskiego lasu sosnowo-świerkowego. Jest najbardziej na zachód wysuniętą miejscowością  Wybrzeża Rewalskiego. Pobierowo posiada rozległą, piaszczystą plażę, która zachęca do słonecznych i morskich kąpieli, a także spacerów na powietrzu nasyconym związkami jodu i magnezu. Ponadto panują tu dobre warunki do uprawiania windsurfingu i innych sportów wodnych. Centrum Pobierowa stanowi główna i najdłuższa  ulica - Grunwaldzka. Liczne są  tu ogródki piwne, bary i restauracje a także sklepy i stoiska uliczne z pamiątkami, konfekcją i bursztynową biżuterią. Wieczorem można wybrać się do kina lub pobawić się na dyskotece. W sezonie letnim w Pobierowie odbywają się liczne imprezy sportowe, festiwale, koncerty. Dla dzieci w centrum przygotowano dwa duże place zabaw, zaś na plaży można poskakać na dmuchanych konstrukcjach, pojeździć na "bananie" lub pozjeżdżać na zjeżdżalni wodnej.

Jakie atrakcje warto tu zobaczyć?

PLAŻA

Sercem Pobierowa jest z pewnością czysta, piaszczysta i rozległa plaża. W sezonie letnim są tu przygotowane specjalnie, strzeżone kąpieliska. Na najmłodszych Gości Pobierowa czeka tu wiele ciekawych atrakcji, takich jak: dmuchane konstrukcje, jazda na bananie, zjeżdżalnie wodne. Pobierowo to również idealny kurort dla miłośników sportów wodnych.

PAPUGARNIA (ul. Jana z Kolna, tel. 532 307 028)

W tym miejscu możesz bliżej przyjrzeć się tym barwnym ptakom. Jeżeli wyrażą taką ochotę i na to pozwolą, będziesz miał okazję potrzymać je na ręcę lub będziesz mógł je nakarmić. 

Godziny otwarcia:

  • w sezonie wakacyjnym, od 21 czerwca: codziennie w godzinach od 10.00 do 19.00.

OKO ILUZJI (ul. Grunwaldzka 35, tel. 504 014 479)

Jest to idealne miejsce dla osób, które chcą sprawdzić czy ich oczy potrafią odróżnić rzeczywistość od fikcji. Oko iluzji z pewnością zapewni wszystkim ogrom zabawy i uśmiechu. Atrakcja kierowana do wszystkich, tutaj nie ma ograniczeń wiekowych. 

Godziny otwarcia:

  • Obiekt jest otwarty dla zwiedzających codziennie w godzinach 10:00 - 20:00.

SKATEPARK (ul. Moniuszki 4)

W Pobierowie nie zabraknie atrakcji dla miłośników jazdy na bmx-ach, wrotkach lub deskach. Na ulicy Moniuszki znajduję się plac, który zapewni zwolennikom tych sportów świetną zabawę. W skład Skateparku wchodzi: Minirampa z bankiem, Funbox z grindboxwm 3/3, Piramida z grindboxem 1/3, Quoter, Grindbox, Rurka do slajdów.

Godziny otwarcia:

  • od 07.00 do 22.00.

MAGICZNY DOMEK (ul. Grunwaldzka 35, tel. 913 864 207)

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji odwiedzić tak zwanego "domku na głowie" to Magiczny Domek w Pobierowie jest świetnym miejscem na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych. Dodatkowego efektu dodaje pełne umeblowanie wnętrza tego domku. Nie zapomnij aparatu, z pewnością powstanie tu sporo zabawnych zdjęć, które mogą być ciekawą pamiatką z wakacji. 

Ostatnia aktualizacja - Listopad 2021
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.miedzywodzie.net.pl nie odpowiada.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00